Gizlilik Politikası

Kullanıcılardan alınan hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek güvenlik standartlarında saklanmaktadır. Yanlızca sindirgipazar.com yetkilileri ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşılabileceği bir sistem ile, mevcut T.C. Kanunları çerçevesinde kullanılmaktadır.

www.sindirgipazar.com , Kullanıcılarından aldığı kisisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmasızın hiçbir isim altında hiç bir nedenle ve hiç bir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü sahislarla paylaşmamayı ve hiç bir surette kötüye kullanmamayı taahhüt eder.

Tc kimlik no, ad soyad ,adres,eposta ve telefon numarası gibi kullanıcılardan alınan bilgiler firmamız tarafından kargolama ve bilgilendirme gibi siparişin tamamlanmasına ve müşterinin bilgilendirilmesine yönelik kullanılmaktadır. Tc kimlik numarası Tc yasaları gereği fatura düzenlenmesi için kullanılmaktadır. Paragraf başında belirtilen bilgiler firmamız veri tabanında sipariş hakkında bizlere bilgi vermesi ve yeni siparişlerinde kullanılabilmesi için saklanmaktadır.

www.sindirgipazar.com kredi kartı ve kisisel bilgilerinizi girmeniz gereken durumlarda 128Bit RapidSSL SSL Sifreleme sistemi ile korumaktadır. Ayrıca sistemimizde size ait kredi kartı bilgileri hiç bir şekilde sistemimizde kayıt altına alınmamaktadır.

Kredi kartı bilgilerinizi internet kafe gibi kalabalik , paylaşılan bilgisayalarda ve kontrolü sizde olmayan makinalarda girmemeniz sizin kendi güvenliğiniz için tavsiye edilen bir durumdur.