İptal ve İade

İade Koşulları

Sindirgipazar.com’ dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.İade edilecek ürünün deneme haricinde kullanılmamış olması gerekmektedir.Ürün iz bırakacak ağırlıkta masa, sehpa vb. eşyalar ile denenmemeli, herhangi bir lekeye maruz kalmamalı ve yıkanıp silinmemelidir.

El dokuması halılar, ev ortamında yada el dokuma halılar konusunda yeterliliği olmayan halı temizlemeciler tarafından temizlenmemiş olmalıdır.

Doğal el dokuma halılar kuvvetli çekiş gücü olan süpürgelerle temizlenirken dikkatli olunmalı, saçakları, süpürgeden zarar görmemiş olmalıdır.

Doğal el dokuma halılar, yoğun su teması durumunda herhangi bir işlem yapılmadan tarafımıza bilgi verilmelidir.

Bunların aksi durumlarda ve/veya belirtilen iade süresi dolan ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin, iade ve değişim işlemleri yapılmamaktadır.

İade gönderiniz bize ulaştığında, incelendikten sonra sizlere sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır.İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3 gün içerisinde iade edilir.Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve sindirgipazar.com’un bankanıza müdahele etme hakkı yoktur.Taksitli olarak almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden sindirgipazar.com sorumlu olmamaktadır.Ayrıntılı bilgi için 0 266 516 42 61 müşteri destek hizmetlerini arayabilir yada info@sindirgipazar.com e-mail adresinden bilgi talep edebilirsiniz.

Değişim Koşulları

İadeniz tarafımıza ulaştığında sizlere dönüş yapılarak bilgi verilmektedir.İade tutarınızın altında verilen siparişlerde değişim sağlanmamaktadır.İade ettiğiniz ürün tutarı ile aynı verilen siparişlerde herhangi bir ücret ödenmemektedir.İade ve değişim durumlarında kargo masrafları göndericiye aittir.